Dieta wspomagająca erekcję

Dieta wspomagająca erekcję

Problem z potencją ma prawie czterdzieści procent mężczyzn, którzy osiągnęli czterdzieści lat.Jest to oszołamiający procent, biorąc pod uwagę dzisiejsze postępy w medycynie. Niektórzy mężczyźni z tą dolegliwością udają się do lekarzy szukając ratunku. Często wizyty lekarskie nie są konieczne przy tej dolegliwości. Zanim zostanie podjęta decyzja o konsultacji z lekarzem warto zmienić swój tryb życia oraz dobrać odpowiednio zbilansowaną dietę. W dużej części to właśnie odpowiednia dieta jest stymulatorem męskiego testosteronu oraz popędu seksualnego. Bardzo często wyeliminowanie pewnych złych nawyków żywieniowych redukuje problem z potencją.

Produkty, które zdecydowanie źle wpływają na erekcję.

Do produktów takich zaliczamy przede wszystkim:

  • alkohol
  • sól
  • cukier

Alkohol skutecznie uniemożliwia spełnienie seksualne. Pamiętajmy: wszystko z umiarem. Oczywiście, dozwolone jest wypicie wina podczas romantycznej kolacji. Natomiast jeżeli do kieliszka mężczyzna sięga w środku tygodniu, bez konkretnego powodu jest to sygnał o zbyt nadmiernym spożywaniu trunków. Dodatkowo warto zaznaczyć, że napoje alkoholowe ograniczają sprawność seksualną u mężczyzn. Zbyt duży poziom glukozy w krwi również może być przyczyną problemów z erekcją. Przesadne zjadanie słodyczy obniża poziom testosteronu. Sól natomiast powoduje wzrost ciśnienia krwi. Niestety dzieje się to w innych narządach niż mężczyzna z problemami z potencją by sobie tego wymarzył.

Warzywa mogą uratować sprawę!

Szczególnie zielone warzywa są bardzo doceniane w tej kwestii. Zaliczyć do nich można różnego gatunku sałaty, brokuły, szczypiorek, rzeżucha. Warzywa te dodatkowo wzmacniają odporność organizmu i chronią czerwone krwinki. Warto sięgnąć po afrodyzjaki. Skuteczne w działaniu są np. szparagi, które dbają o prawidłowe działanie nerek i wątroby. Czosnek już w starożytnym Rzymie był doceniany przy dolegliwościach z potencją. Dużo witaminy płodności, czyli witaminy E zawiera dynia. Z warzyw, które często goszczą na naszych talerzach na wzmożenie erekcji dobrze wpływa marchew, pietruszka, seler.

Kamagra jako suplement diety

Kamagra to lek o działaniu podobnym do Viagry. Zawiera ona substancję czynną cytrynian sildenafilu. Znajduje się ona w ilości stu miligramów (czyli tyle samo ile znajduje się w Viagrze). Kamagra wraz z odpowiednią dietą mogą zostać kluczem do rozwiązania problemów z erekcją.

Przyprawy wspomagające aktywność seksualną.

W problemach ze wzwodem na pomoc mogą przyjść warzywa takie jak: gorczyca, cynamon, kolendra, bazylia.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/